brnovinky

Přepnout do PC verze

Třídit se vyplatí – do Urban centra na výstavu

Od srpna 2011 je v Urban centru na Staré radnici v Brně otevřena výstava Třídit se vyplatí. Seznamuje návštěvníky s mezinárodním projektem PRESS, jehož cílem je posílení práce s veřejností v oblasti udržitelného rozvoje, zejména v oblasti třídění odpadů.

Zobrazeno: 2617

Číst dál: Třídit se vyplatí – do Urban centra na výstavu

Do objektů MZM o prázdninách i večer

Moravské zemské muzeum má upravenu otevírací dobu brněnských objektů pro prázdninové měsíce, aby lépe vyhovovala turistům i prázdninovým návštěvníkům. Otevřeno je od středy do neděle od 11 do 19 hodin, tak aby bylo možné muzeum navštívit i v podvečer a neděli. Přinášíme přehled výstav v jednotlivých objektech.

Zobrazeno: 2762

Číst dál: Do objektů MZM o prázdninách i večer

Papežka ve Fuldě - Městské divadlo Brno sklízí úspěch

V německém barokním městě Fulda - v samotném srdci Německa - se v pátek 3. června v Zámeckém divadle uskutečnila slavnostní premiéra původního historického muzikálu "Die Päpstin" (Papežka). Naši zemi by tato záležitost mohla nechat vcelku chladnou, až na to, že na výjimečném divadelním projektu kooperovalo Městské divadlo Brno.

Host potřetí vyhlašuje Brněnskou sedmikrásku. Napište nejkrásnější báseň

608_Brnenska_sedmikraska_Host_Brno_07Časopis a nakladatelství Host vyhlašují třetí ročník básnické soutěže Brněnská sedmikráska. Pořadatelé tentokrát zavedené téma pozměnili. Z nejlepší oslavné básně o Brně se stala Nejkrásnější brněnská báseň o Praze (nejkrásnější pražská báseň o Brně).

Brno se stane ateliérem. Město navštíví Sochy v ulicích

 

Třetí ročník akce Sochy v ulicích – Brno Art Open´11 se kvapem blíží. Veřejný prostor města Brna budou od 10. června 2011 opět zdobit sochy a výtvarná díla přímo v ulicích, čímž se město až do konce srpna promění v jeden velký ateliér. Letos se přehlídky zúčastní 13 autorů z České republiky a jeden autor z partnerského města Vídně. Celkem bude vystaveno 15 děl.

Joomla SEF URLs by Artio

(c) MaK., 2008-2099, všechna práva vyhrazena, kopírování obsahu jen se svolením redakce

Nahoru PC verze