brnovinky

Přepnout do PC verze

Korálový útes doma v obýváku - Mořská akvaristika Aqua Vala Brno

608-093 Cerna Pole Aqua Vala Merhautova 57 Brno 08102010 IMG 9629 MK

Hluk, prach, spěch. To jsou klasické městské komodity, které mnoho Brňanů denně nasává. O to víc si pak lidé váží zaslouženého odpočinku, například u šumu moře s pohledem na korálový útes a pestrobarevné ryby. Pro tento zážitek nemusí jezdit tisíce kilometrů daleko. Mohou si jej užít každý den i doma v obýváku, kanceláři nebo kdekoliv jinde. Jak na to? Odborník na mořskou akvaristiku Josef Vala brnovinkám prozradil více. Na Merhautově v Brně – Černých Polích provozuje pestrobarevný obchod AQUA VALA, kde plují mořské i sladkovodní ryby, mořské akvárium obývají různobarevní koráli, krevety, hvězdice i sasanky.

ZKL v Brně slaví 65 let. Otevřel novou halu za 120 miliónů

608 ZKL Brno pracoviste brouseniStrojírenský koncern ZKL slaví v letošním roce 65. výročí od zahájení výroby v brněnském závodu. V době, kdy mnoho společností řeší existenční problémy, zažívá tento tradiční český výrobce období prosperity s dobrou perspektivou do budoucna. Koncern v Brně otevřel novou halu pro výrobu, měření a montáž velkorozměrových ložisek o průměru 400 až 1600 mm.


CanBeGlobal propojuje svět. Přináší jej lidem po celé planetě – v obalu

608 CanBeGlobal balicky ukazky 29042012 IMG 4345 MaKPropojení světa a jeho snadnou dostupnost pro všechny. Takové cíle si dali zakladatelé projektu CanBeGlobal, který letos spustila stejnojmenná společnost. CanBeGlobal vysílá do mnoha destinací celého světa své zástupce, kteří plní speciální obaly atmosférou jedinečných okamžiků a míst. Balíčky pak rozesílají všem zájemcům. Ti mohou mít doma na poličce například kus Říma, Londýna, Paříže, ale i Prahy a mnoha dalších významných lokalit. Edice balíčků se stále rozrůstají. Projekt startuje se základními dvěma: Evropská města a Náboženská místa. Zájemci se časem zřejmě dočkají i obalu s atmosférou Brna.


Za reklamou na veletrh - Svět reklamy v Brně a Praze

608_Svet_reklamy_Brno_IMG_7321_MK

Snad každá firma potřebuje reklamu a marketingovou komunikaci. A skoro v každé takové společnosti je člověk, který za reklamu zodpovídá – vymýšlí strategii, zadává výrobu, připravuje reklamní kampaně. Na tyto manažery cílí 7. ročník prezentačního veletrhu

Svět reklamy, který mohou všichni podnikatelé i veřejnost navštívit 25. září 2012 v Interhotelu Voroněž v Brně a o týden později 2. října v hotelu Diplomat v Praze 5. ročník.

Zobrazeno: 3821

Číst dál: Za reklamou na veletrh - Svět reklamy v Brně a Praze

Stačí dobrá myšlenka a chuť něco dokázat, říká podnikatel na volné noze Robert Vlach

Pár hodin práce, odpoledne či o víkendu zábava a cestování po cizí zemi. Sen? Realita. Kdo je šikovný a snaživý, může pracovat třeba z exotického ostrova v Tichomoří. Kočovníci nové doby – digitální nomádi, ke své práci potřebují jen notebook a internet. Podnikatelé na volné noze však musí dodržovat jisté zásady. Nelze se jen tak válet na pláži. Především musí něco umět a mít možnost se svými klienty komunikovat na dálku. Freelancerem se však může stát každý. Stačí mít pevnou vůli, dostatek sebekázně a chuť vzdělávat se. O svých začátcích i aktuální situaci na trhu vypráví Robert Vlach, podnikatelský poradce, zakladatel portálu Na volné noze a v neposlední řadě Živnostník roku Moravskoslezského kraje mířící právě do celostátního kola.

Joomla SEF URLs by Artio

(c) MaK., 2008-2099, všechna práva vyhrazena, kopírování obsahu jen se svolením redakce

Nahoru PC verze