brnovinky

Přepnout do PC verze

IFAISTIA za SVOBODU! II. - kováři rozbijí 17. 11. hrací automat

17. listopad je den boje za svobodu a demokracii. V roce 2011 se bude bojovat za osvobození od hazardu. Kovářovo údolí ve spolupráci s občanským sdružením Brnění a pod záštitou brněnské městské části Obřany–Maloměřice a Obce Kanice zve veřejnost na den otevřených dveří mlýna na cyklostezce z Brna-Obřan do Bílovic nad Svitavou. Během akce IFAISTIA za SVOBODU!!! II. umělečtí kováři rozbijí hrací automat.

Bazar MZM - Koloniál u pana Bajzy vyprodává. Prodejte i vaše věci

Máte doma staré věci a nevíte, kam s nimi? Přineste je do Moravského zemského muzea - na 1. historický vánoční bazar. Během první adventní soboty 26. listopadu je můžete prodat v Dietrichsteinském paláci Moravského zemského muzea. Na prodej budou i hračky z ukončené výstavy Koloniál u pana Bajzy nebo knihy produkce MZM. Věci z bazaru, jejichž podmínkou je stáří alespoň 20 let, se mohou stát pro někoho cennou sběratelskou relikvií.

Brno hraje na city

Brno hraje na city. V sobotu 17. září 2011 v Brně startuje nový studentský vzdělávací projekt Brno hraje na CITY. Celý půlroční cyklus začíná interaktivní hrou spojenou s workshopem - Dobrodružství v brněnských uličkách.

Zobrazeno: 2591

Číst dál: Brno hraje na city

V Brně na 2. blešák

V Brně ve čtvrtek 22. září začínají 2. brněnské pouliční trhy - lidé lidem. Lidé si mohou nakoupit a prodat vše možné, a to až do soboty od soumraku do úsvitu. Klasický blešák pořádá Občanské sdružení Mezičas.

Zobrazeno: 7305

Číst dál: V Brně na 2. blešák

Opravdový let balónem. S BALON.CZ

Cesta do koše horkovzdušného balónu není nijak složitá. Stačí pouze zakoupit letenku a nastoupit. Než se rozhodnete zakoupit letenku pro let balónem, je dobré se pěčlivě věnovat výběru společnosti, která požadované služby nabízí. Nejlepší je obrátit se na profesionály, kteří se na balónové létání specializují, mají dlouholeté zkušenosti a kteří jsou schopni Vám poskytnout dostatek informací o letu a zajistit příjemný, bezpečný a plnohodnotný let.

Zobrazeno: 3840

Číst dál: Opravdový let balónem. S BALON.CZ

Joomla SEF URLs by Artio

(c) MaK., 2008-2099, všechna práva vyhrazena, kopírování obsahu jen se svolením redakce

Nahoru PC verze